Monday, May 03, 2010

aku suka? kali.


helomelobelo peeps sekalian alam ;)

dis entry about today , MONDAY (030510)

UPU ? KML ? && SOMEelse ? memang la aku nda dapat . sadeh jua laa . then , check pre-u . alhamdulillah , dapat . macam macam ku rasa . bercampur baur . nda tentu rasa orang bilang . adehh . excited ? happy ? teruja ? sedih ? yaa , sedih sikit la . bukan apa , aku nda mau sudah skola sana . napa la dapat sana tuh ? dah la daftar sana 10 Mei . hari neh , 3 Mei sudah . 7 hari lagi tuh kan daftar ging . 7hari pun nda sampai kali . aih , belum sedia ba , malas malas malas . tambah tambah lagi pegi sana . naah , paning ada . adidaa . paling paling pun lepas daftar , minta pindah lagi . cuba la nda payah pegi sana lagi , terus pindah ja . nyusahkan seja bha dorang dorang neh . 




maybe , plan kami will be cancel . adoihh ! pusing pusing pusing . nda kan nda jadi . orang excited sudah kan pegi . anduu bha , JADI la ba . dorang mama bapa neh lagi payahkan dirunding runding . aishh , nda harap la . apa la . macam macam la tuh . payah jua jadi anak dara neh . euww . uhm , aku mau pegi sana . mau mau && terus mau . mau sama temans la . sama family , bila bila pun dapat . eh eh , bukan pegi skola tuh . pegi 'situ' . ahakss ;'p




* agak skema entry ku kali neh . ambik mu !

No comments: